Partneři – s kým spolupracuji

Zde nalezneš odkazy na firmy mých spojenců, kteří podpořili můj sen a poskytli produkt, slevu na produktu nebo svůj drahocenný čas. Těmto lidem chci za jejich ochotu moc poděkovat a jejich služby či produkty jen doporučit.


Ortlieb waterproof

KostkaKolobezky.cz — Koloběžky dávno nepatří jen dětem! Jízda na koloběžce je unikátní pohybovou aktivitou. Pohyb na koloběžce je velmi vhodnou a šetrnou aktivitou nejen pro redukci nadváhy. Vhodné i pro nesportovce. Na koloběžku i s pejskem. Patentované výrobky. Pro dětí a dospělé.

https://www.kostkakolobezky.cz


Ortlieb waterproof

Ortliebbrašny pro expedice, pro každodenní dojíždění do práce nebo na výlety do okolí. Nabízíme nekonvenční produkty a snažíme se českou cyklistiku obohatit o nové možnosti.

https://www.azub.cz/ortlieb/


Azub bike – Svět alternativní cyklistiky

Na začátku byla lehokola a dnes už v našem sortimentu najdete nejen lehocipedy, ale také tříkolky, dětské vozíky BURLEY, dětské tažné tyče Trail Gator, skládací kola Tern, krásná kožená sedla a doplňky značky Brooks, ale i špičkové nepromokavé brašny Ortlieb  a spoustu dalších nekonvenčních produktů. Jak vidíte, celý náš sortiment není zaměřen na hlavní proud, ale spíše se snaží obohatit šeď české cyklistiky o nové možnosti, které cyklistika nabízí.

www.azub.cz


Nejlehčí vybavení pro cestovatele

Že vás kopa přídavných jmen nepřesvědčí? Tak snad nám uvěříte, že my v Pod 7 kilo máme moc rádi cestování a z vlastních zkušeností dobře víme, co člověk na cestách potřebuje. Do naší nabídky proto vybíráme skutečně ty nejlepší výrobky, které bychom si sami na cestu vzali. Přijďte se k nám přesvědčit osobně, nebo se podívejte na e-shopu.

www.Pod7kilo.cz


Zážitková první pomoc pro každého

„Živě“ znamená formou praktického nácviku, příběhů z praxe a realistických simulací, které umožňují dlouhodobě zapamatování nabytých dovedností. Navíc s vlastním e-bookem, který dostanete po kurzu na e-mail místo obecné a neaktuální příručky.

www.prvnipomoczive.cz


Czech the World

Nejlepší přátelé 🙂

Czech the World: Cestovatelský web, tipy a inspirace pro Vás

Hledáte inspiraci na cesty? Praktické rady a tipy? Nebo si jen rádi přečtete zajímavosti ze světa či vtipné příhody z cestování? Jste na správném místě!

https://czechtheworld.com


Norské outdoorové oblečení i vybavení

Firma North Trappers s.r.o. dováží kvalitní produkty renomovaných skandinávských značek. Zakladatelem a jednatelem firmy je Jiří Fidrant, který se skandinávskými firmami obchoduje už od počátku 90. let. Firma sídlí v centru Litoměřic. Jejím cílem je přinášet na český trh mimořádně kvalitní zboží ze severských zemí. Importované značky obvykle prezentujeme pod naší značkou norskamoda.cz

Norskamoda.cz


Adventure menu

České ručně vařené jídlo bez chemie ze 100% přírodních surovin. Poctivost a kvalita. Prémiové MRE nejen na cesty. Jednoduchá a rychlá příprava. Vyber si své Adventure Menu. Uvařeno v Podkrkonoší. Doprava zdarma od 2000 Kč. Bezplamenný samoohřev.

adventure menu


Vybavení i kurzy, vše kolem potápění

Potápěčské centrum ALEA Divers bylo založeno v roce 1999 při cestovní kanceláři ALEA Tour&Trade.

Nabídka služeb ALEA Divers:

  • Kurzy potápění PADI
  • Cesty za potápěním ve spolupráci s cestovní kanceláří ALEA Tours & Trade
  • Půjčování potápěčské výstroje
  • Prodej potápěčské výstroje
  • Servis potápěčské výstroje
  • Plnění potápěčských láhví
  • Práce pod vodou
  • Fotografování pod vodní hladinou

www.aleadivers.cz


Široký sortiment všeho kolem zbraní

www.zbraneostrava.cz


Všestranné reklamní práce

Jsme reklamní firma z Karviné, která působí na trhu od roku 1998. Začínali jsme ve dvou lidech a postupně jsme se rozšiřovali a vytvořili stabilní pracovní tým, který je schopný vyplnit téměř jakékoliv zákazníkovo přání nebo nápad. Zpracujeme Vaši zakázku od prvního návrhu až po její konečnou realizaci, probereme ji ze všech možných úhlů a najdeme vždy nejlepší řešení vašeho požadavku.

reklamniprace.cz


Prodej všeho kolem kola

Ať už je to komplexní nabídka zboží, či široká nabídka platebních nástrojů  i výběr ze způsobů dopravy včetně osobního vyzvednutí, to vše zajišťujeme proto, abyste byli našimi spokojenými zákazníky. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis, ale také tzv. garanční prohlídky prodávaných kol. Životnost investice, kterou nákup kvalitního kola bezesporu je, se tak zvyšuje a prodlužuje se doba po kterou Vám kolo od nás bude dělat jenom a jenom radost.

www.hupnakolo.cz


Motokufry, ochranné rámy, držáky

Česká firma BIGHUSKY vyrábí a dodává HLINÍKOVÉ KUFRY A TRUBKOVÉ NOSIČE na motocykly a čtyřkolky do celé EU. Specializuje se především na tuto výrobu svařovaných hliníkových kufrů, trubkových nosičů, textilních brašen, tašek a dalších doplňků od roku 2000. Majitel firmy je zároveň cestovatelem na motocyklu. Díky této zálibě dochází neustále k vylepšování a inovacím výrobků.

www.bighusky.cz


Graphic desinger

Doménou jsou grafické práce a desing. Rád neustále tvoří něco nového a miluje nové výzvy. Jeho aktuálním cílem je dokončení jeho vlastního projektu, který buduje za účelem reklamní podpory malých a začínajících firem.

Vadio.Rock


Project development, IT

Můžu pomoci s kompletním rozvojem projektů. Ve světě projektů fungují jednoduché principy. Nikdy nevíte, co vás může potkat, ale je důležité vědět, že za tím úspěchem jdete, ať to vypadá jakkoliv. Když vytrváte, jednou ho dosáhnete, ale je důležité znát ty správné principy.

jakubjonas.com


Kompletní logistika dopravy

Specializujeme  se na  námořní, leteckou a železniční dopravu doplněné o související služby – celní řízení, skladování, pojištění.

Naše logistická řešení podpořená globální sítí agentů vždy „šijeme na míru“ Vašim potřebám i vlastnostem zboží. Klíčové jsou inovace v oboru – nespoléháme se jen na „zaběhnuté cesty“. Díky pokrytí všech typů přeprav je kombinujeme tak, aby to odpovídalo Vašim potřebám času i ceny přepravy.

www.jaro-seair.cz

Facebook
YouTube
Instagram